Referencje klientów

1 2
P*******VIP
28 maja 2020
+ Wydajna, delikatny i przyjemny zapach mięty.
- Niewielki stopień wybielania zębów po 2 tygodniowym stosowaniu.
A******* B*******VIP
27 maja 2020
Widzę bardzo mały efekt po 7 dniach używania , może być to spowodowane Z natury dość żółtym kolorem moich zębów.
A*******VIP
22 maja 2020
Po siedmiu dniach widać mały efekt , ale myśle, że to ze względu na mój z natury dość żółty odcień zębów. Urządzenie wygodne, po 16 min samo się wyłącza .
A***VIP
6 maja 2020
Szczerze mówiąc spodziewałam się lepszych rezultatów. Zęby nieco się wybieliły, ale nie jakoś szczególnie. Po 2 tygodniach kuracji wybielania zębów liczyłam na mocniejsze wybielenie. Mogę powiedzieć, że są o odcień jaśniejsze i "czystsze". Plusem jest szybka przesyłka.
D***VIP
6 maja 2020
Niestety w moim przypadku znikomy rezultat, zęby owszem stały się jakby bardziej błyszczące i gladkie, ale nie widzę żeby były bielsze, a używalam zgodnie z instrukcją, może to zależy od naturalnego koloru uzębienia
J*****VIP
25 kwietnia 2020
Pozostawia swiezy oddech na dlugo ale po 5dniach stosowania nie zauwaxylam jeszcze zadnej zmiany
M****VIP
6 kwietnia 2020
Fajny produkt, prosty w aplikacji, nie podrażnia zębów i dziąseł. Po 7 dniach zęby jaśniejsze o 1 odcień. Polecam mimo że spodziewałam się lepszego efektu.
A***VIP
24 marca 2020
U mnie efektu wow nie było przy pierwszym użyciu. Po dwóch tygodniach zęby są może ciut jaśniejsze ale nie wiem czy jest to efekt wybielania czy usunięcia osadu ponieważ proszek świetnie czyści. Mam wrażliwe dziąsła dlatego po pierwszym użyciu kiedy się o tym przekonałam zaczęłam stosować metodę: 1 minutę szczotkuję a 1 minutę pozostawiam na zębach i jest lepiej. Myślę, że jak z każdym produktem u każdego efekt może być inny 🙂
1 2

kup teraz w promocji